Talks&Drinks Łódź
with friends

18 kwietnia 2024
Loftmill React, Łódź

Po Katowicach przyszła pora na Łódź! Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu Talks&Drinks, które tym razem odbędzie się 18 kwietnia 2024 roku
(start o godzinie 16:00), w łódzkim biurze Loftmill React, znajdującym się w budynku React, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 24.


Spotkanie ponownie realizujemy w modelu "with friends", co oznacza, że poza członkami Klubu Pro Progressio, na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele innych organizacji, zaproszonych przez Członków Klubu.

 

Jeśli jesteś członkiem Klubu, zapraszamy!

 

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w Klubie, to możesz się pojawić na naszym spotkaniu, o ile otrzymasz takie zaproszenie od jednej z firm, która w Klubie już jest. A o tym kto jest w Klubie Pro Progressio dowiesz się ze strony - https://klub.proprogressio.pl/pl

 

Zapraszamy!

Tematyka

Aktualności z Pro Progressio i ze świata BSS

Aktualności biznesowe z Łodzi

Aktualna sytuacja na rynku pracy

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości. UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Rejestracja odbywa się tylko przy użyciu maili w domenie biznesowej. Rejestracje przy użyciu domen typu gmail.com, onet.pl, wp.pl i innych z ogólnych serwisów emailowych nie będą akceptowane. 

Prelegenci

Aleksandra Maciaszek

Aleksandra Maciaszek

Strategic Client Manager w Enterprise Solutions (RPO), HAYS Polska

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

Adam Pustelnik

Adam Pustelnik

Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi, Łódź