Talks&Drinks with friends
Warszawa

7 grudnia 2023
Loftmill Lixa C, ul. Kasprzaka 4, Warszawa

To już ostatnie w 2023 roku spotkanie networkingowe z cyklu Talks&Drinks. Ponownie realizowane jest ono w modelu "with friends", co oznacza, że poza członkami Klubu Pro Progressio, na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele innych organizacji, zaproszonych przez Członków Klubu.
 

Spotykamy się w pięknych przestrzeniach biurowych LOFMILL w budynku Lixa C w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 4 (5 piętro), gdzie podsumujemy sobie rok 2023 i będziemy mili okazję w luźnej atmosferze spędzić wspólnie czas.
 

Talks&Drinks Warszawa, to 30 minut części merytorycznej i 2 godziny networkingu.

Zapraszamy!

 

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze Członkiem Klubu Pro Progressio, to na tej stronie znajdziesz więcej informacji o tym czym jest Klub, jakie daje korzyści Twojej firmie i kto już jest jego Członkiem. https://klub.proprogressio.pl/pl 

Tematyka

Talks&Drinks to spotkania społeczności Klubu Pro Progressio, które mają dwie części - merytoryczną trwającą 30 minut oraz networkingową przewidzianą na 2 godziny. Talks&Drinks są dostępne tylko i wyłącznie dla człnków Klubu Pro Progressio oraz od czasu do czasu w formule Talks&Drinks with friends, w której mogą wziąć udział także inne firmy na specjalne zaproszenie członków Klubu. 

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości. UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Rejestracja odbywa się tylko przy użyciu maili w domenie biznesowej. Rejestracje przy użyciu domen typu gmail.com, onet.pl, wp.pl i innych z ogólnych serwisów emailowych nie będą akceptowane. 

Prelegenci

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

Partner Wydarzenia

  • Loftmill