Talks&Drinks Warszawa
with friends

6 czerwca 2024
Loftmill Lixa C, Warszawa

Spotkajmy się w Warszawie i zróbmy Talks&Drinks!

Zapraszamy Was 6 czerwca 2024 r. na godz. 16:00 do warszawskich przestrzeni biurowych LOFTMILL, znajdujących się w budynku LIXA C, przy ul. Marcina Kasprzaka 4 (5 piętro), gdzie odbędzie się nasze ostatnie spotkanie z cyklu Talks&Drinks zaplanowane na pierwszą połowę 2024 roku. Spotkamy się w modelu "with friends" co oznacza, że poza członkami Klubu Pro Progressio, na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele innych organizacji, zaproszonych przez Członków Klubu.

Będzie to nasze ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną i i wracamy już we wrześniu!

 

Jeśli jesteś członkiem Klubu, zapraszamy!

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w Klubie, to możesz się pojawić na naszym spotkaniu, o ile otrzymasz takie zaproszenie od jednej z firm, która w Klubie już jest. A o tym kto jest w Klubie Pro Progressio dowiesz się ze strony - https://klub.proprogressio.pl/pl

 

Tematyka

Talks&Drinks to spotkania społeczności Klubu Pro Progressio, które mają dwie części - merytoryczną trwającą 30 minut oraz networkingową przewidzianą na 2 godziny. Talks&Drinks są dostępne tylko i wyłącznie dla członków Klubu Pro Progressio oraz od czasu do czasu w formule Talks&Drinks with friends, w której mogą wziąć udział także inne firmy na specjalne zaproszenie członków Klubu. 

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości.
UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Rejestracja odbywa się tylko przy użyciu maili w domenie biznesowej. Rejestracje przy użyciu domen typu gmail.com, onet.pl, wp.pl i innych z ogólnych serwisów emailowych nie będą akceptowane. 

Prelegenci

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

Partner

  • Loftmill