Talks&Drinks Katowice
with friends

27 marca 2024
KTW I, Katowice

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w tym roku z cyklu Talks&Drinks - spotkań networkingowych Klubu Pro Progressio. Tym razem widzimy się w dniu 27 marca 2024 w Katowicach, gdzie spotykamy się w biurach Loftmill KTW I, przy Alei W. Roździeńskiego 1a, (piętro 4). Spotkanie odbywać się będzie w godzinach 16:00 - 18:30.


Pierwsze spotkanie w roku 2024 realizowane będzie w modelu "with friends", co oznacza, że poza członkami Klubu Pro Progressio, na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele innych organizacji, zaproszonych przez Członków Klubu.

 

Jeśli jesteś członkiem Klubu, zapraszamy!

 

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w Klubie, to możesz się pojawić na naszym spotkaniu, o ile otrzymasz takie zaproszenie od jednej z firm, która w Klubie już jest. A o tym kto jest w Klubie Pro Progressio dowiesz się ze strony - https://klub.proprogressio.pl/pl

 

Talks&Drinks with friends, to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o tym co słychać w Pro Progressio, co ciekawego dzieje się w świecie usług biznesowych, jak również podyskutować o tym o czym mówi się w Katowicach w odniesieniu do rozwoju biznesu. Poza 30 minutami, które poświęcimy na merytoryczną część spotkania, reszta czasu to już czysty networking. 

 

Zapraszamy!

Tematyka

Talks&Drinks to spotkania społeczności Klubu Pro Progressio, które mają dwie części - merytoryczną trwającą 30 minut oraz networkingową przewidzianą na 2 godziny. Talks&Drinks są dostępne tylko i wyłącznie dla członków Klubu Pro Progressio oraz od czasu do czasu w formule Talks&Drinks with friends, w której mogą wziąć udział także inne firmy na specjalne zaproszenie członków Klubu. 

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości. UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Rejestracja odbywa się tylko przy użyciu maili w domenie biznesowej. Rejestracje przy użyciu domen typu gmail.com, onet.pl, wp.pl i innych z ogólnych serwisów emailowych nie będą akceptowane. 

Prelegenci

Magdalena A. Kolka

Magdalena A. Kolka

Zastępca Naczelnika Wydziału Obsługi Inwestorów, Urząd Miasta Katowice, Katowice

Wojciech Maroszek

Wojciech Maroszek

Prezes, kato.hub sp. z o.o.

Katarzyna Augustyn

Katarzyna Augustyn

Chief Marketing Officer, Loftmill

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

City Partner

  • Katowice

Partner

  • Loftmill