Talks&Drinks Gdańsk
with friends

21 maja 2024
CHilliflex Ferrum, Gdańsk

To już trzecia odsłona w roku 2024 Talks&Drinks - spotkań networkingowych Klubu Pro Progressio. Tym razem widzimy się w dniu 21 maja 2024 w Gdańsku w biurach Chilliflex, budynek Ferrum w kompleksie Alchemia przy al. Grunwaldzkiej 409 (9 piętro).
Startujemy o godzinie 16:00!


Spotkanie ponownie realizujemy w modelu "with friends", co oznacza, że poza członkami Klubu Pro Progressio, na wydarzeniu mogą pojawić się przedstawiciele innych organizacji, zaproszonych przez Członków Klubu. 

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się o tym co słychać w Pro Progressio, a dzieje się dużo - uchylimy rąbka tajemnicy o wydarzeniu "Follow The Leaders", które będzie realizowane 2-3 października w Trójmieście!. Dowiemy się co ciekawego dzieje się w świecie usług biznesowych, jak również podyskutujemy o tym o czym mówi się w Gdańsku w odniesieniu do rozwoju biznesu.
 

Jeśli jesteś członkiem Klubu, zapraszamy!

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w Klubie Pro Progressio, to możesz się pojawić na naszym spotkaniu, o ile otrzymasz takie zaproszenie od jednej z firm, która w Klubie już jest. A o tym kto jest w Klubie Pro Progressio dowiesz się ze strony - https://klub.proprogressio.pl/pl

Zapraszamy!

 

Tematyka

Aktualności z Pro Progressio i ze świata BSS

Aktualności biznesowe z Trójmiasta

Aktualności z rynku nieruchomości

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości, dedykowane dla kadry managerskiej. UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Rejestracja odbywa się tylko przy użyciu maili w domenie biznesowej. Rejestracje przy użyciu domen typu gmail.com, onet.pl, wp.pl i innych z ogólnych serwisów emailowych nie będą akceptowane. 

Prelegenci

Marcin Grzegory

Marcin Grzegory

Zastępca Dyrektora, Rzecznik Inwestora, Invest in Pomerania, KPMG Poland

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

Partner

  • Chilliflex
  • Invest in Pomerania