Talks&Drinks with friends
Kraków

21 listopada 2023
Loftmill Fabryczna Office Park, Aleja Pokoju 18, Kraków

To już czwarta odsłona Talks&Drinks - spotkań networkingowych Klubu Pro Progressio. Tym razem widzimy się w dniu 21 listopada 2023 w Krakowie, gdzie spotykamy się w biurach Loftmill Fabryczna Office Park, przy Alei Pokoju 18 (piętro 9). Spotkanie odbywać się będzie w godzinach 16:00 - 18:30.

 

Tym razem wprowadzamy pewną zmianę. Od czasu do czasu Talks&Drinks będą miały rozszerzoną formułę, w której udział w spotkaniach będą mogły wziąć również osoby zapraszane przez samych członków Klubu. Takiej formule spotkań nadaliśmy nazwę Talks&Drinks with friends.

 

Jeśli jesteś członkiem Klubu, zapraszamy!

 

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze w Klubie, to możesz się pojawić na naszym spotkaniu, o ile otrzymasz takie zaproszenie od jednej z firm, która w Klubie już jest. A o tym kto jest w Klubie Pro Progressio dowiesz się ze strony - https://klub.proprogressio.pl/pl

 

Talks&Drinks with friends, to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o tym co słychać w Pro Progressio, co ciekawego dzieje się w świecie usług biznesowych, jak również podyskutować o tym o czym mówi się w Krakowie w odniesieniu do rozwoju biznesu. Poza 30 minutami, które poświęcimy na merytoryczną część spotkania, reszta czasu to już czysty networking. A patrząc po tym jak wyglądały spotkania w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu, w Krakowie możecie także spodziewać się gości z innych miast.

 

Zapraszamy!

Tematyka

Talks&Drinks to spotkania społeczności Klubu Pro Progressio, które mają dwie części - merytoryczną trwającą 30 minut oraz networkingową przewidzianą na 2 godziny. Talks&Drinks są dostępne tylko i wyłącznie dla człnków Klubu Pro Progressio oraz od czasu do czasu w formule Talks&Drinks with friends, w której mogą wziąć udział także inne firmy na specjalne zaproszenie członków Klubu. 

Dla kogo?

Spotkanie dla członków Klubu Pro Progressio oraz dla zaproszonych przez nich gości. 

Prelegenci

Sylwia Opala

Sylwia Opala

Manager, KPMG Poland

Wiktor Doktór

Wiktor Doktór

Prezes, Pro Progressio

Michał Lisawa

Michał Lisawa

Counsel, Baker McKenzie, Baker McKenzie

Partner Wydarzenia

  • Loftmill