The BSS Tour Kielce

The BSS Tour Kielce

Agenda

Agenda

06.06.2023
08:30 - 09:00
Rejestracja gości
06.06.2023
09:00 - 09:10
Rozpoczęcie spotkania i powitanie gości
 • Wiktor Doktór
  Wiktor Doktór (Prezes, Pro Progressio)
06.06.2023
09:10 - 09:25
Kielce dla biznesu
 • Bogdan Wenta
  Bogdan Wenta (Prezydent, Miasto Kielce)
06.06.2023
09:25 - 10:10
Czym kierują się firmy BPO i IT przy wyborze lokalizacji na centra operacyjne - panel dyskusyjny.
 • Grzegorz Baran
  Grzegorz Baran (Dyrektor Zarządzający, Transcom Polska)
 • Jacek Kuliński
  Jacek Kuliński (Assistant Manager, KPMG)
 • Justyna Wojdak
  Justyna Wojdak (Manager, KPMG Poland)
 • Marek Ciunowicz
  Marek Ciunowicz (Prezes, Corees)
 • Remigiusz Szczepaniak
  Remigiusz Szczepaniak (Prezes Zarządu, City Core sp. z o.o.)
 • Sebastian Drzewiecki
  Sebastian Drzewiecki (Dyrektor Zarządzający, SoftServe Polska)
 • Wiktor Doktór
  Wiktor Doktór (Prezes, Pro Progressio)
06.06.2023
10:10 - 10:40
Dyskusja z uczestnikami spotkania
06.06.2023
10:40 - 11:10
Networking
 • Linkedin
 • FOCUS ON Business
Wiktor Doktór Pro Progressio Prezes Wybitny ekspert branży outsourcingu, specjalizujący się w wielu obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu, włącznie z BPO, R&D, ITO, Call Contact Center oraz tematyką nearshoringu i offshoringu.

Prezesem Pro Progressio – organizacji zajmującej się doradztwem i konsultingiem z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu. Wiktor należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce.

Jest twórcą i autorem dwóch podcastów o tematyce sektora nowoczesnych usług dla biznesu - polskojęzycznego "BSS bez tajemnic" oraz anglojęzycznego "Good Morning BSS World".
Bogdan Wenta Miasto Kielce Prezydent Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Wieloletni piłkarz ręczny, jeden z najlepszych w historii tej dyscypliny w Polsce. Grał w klubach w Polsce, Hiszpanii oraz Niemczech, z którymi sięgał po najwyższe trofea. Selekcjoner reprezentacji Polski od 2004 do 2012 roku oraz trener Vive Targi Kielce od 2008 do 2015 roku.

W latach 2014 - 2018 poseł do Parlamentu Europejskiego. Od 22 listopada 2018 roku sprawuje funkcję prezydenta Miasta Kielce.
 • Linkedin
Sebastian Drzewiecki SoftServe Polska Dyrektor Zarządzający Strateg zarządzania. Od 20 lat kieruje zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijał firmy od 240 do 2000 pracowników, a obecnie jest dyrektorem zarządzającym w Softserve Polska, gdzie kieruje ponad 1500 osobową organizacją.

Sebastian to również inicjator i zaangażowany członek projektów związanych z budowaniem kapitału społecznego. Aktywnie działa w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL. Za zaangażowanie i aktywne wsparcie agendy równości otrzymał tytuł Male Champion of Change.
 • Linkedin
 • FOCUS ON Business
Grzegorz Baran Transcom Polska Dyrektor Zarządzający Grzegorz Baran od 2018 roku pełni funkcję Client Service Managera, a także członka Zarządu w Transcom Worldwide Poland. Jego przygoda z firmą rozpoczęła się w 2013 r., kiedy objął stanowisko Business Managera. W 2017 r. objął stanowisko Contact Center Managera w Olsztynie, a jako Project Manager był również odpowiedzialny za otwarcie oddziału w Białymstoku.

Jako CSM odpowiada za grupę kluczowych Klientów z kilku różnych branż. Wnosi do firmy swoje umiejętności przywódcze i doskonali procesy wewnętrzne. Wyznaje zasadę, że talent odpowiada za 1% osiągniętych wyników, a reszta to ciężka praca.
 • Linkedin
 • FOCUS ON Business
Marek Ciunowicz Corees Prezes Marek Ciunowicz jest związany z polskim rynkiem nieruchomości komercyjnych od niemal 30 lat. Zdobywał doświadczenie pracując dla i współtworząc polskie oddziały zagranicznych agencji (Colliers, Knight Frank, BNP Paribas Real Estate), jest byłym współwłaścicielem i członkiem zarządu Nuvalu Polska.

Podczas wieloletniej pracy uczestniczył w transakcjach najmu blisko 900 tysięcy m2 powierzchni biurowej.

W 2021 r. otrzymał tytuł SIOR, za wiarygodne, wysoko wyspecjalizowane doświadczenie w branży nieruchomości biurowych. Został wyróżniony także podwójnym tytułem Tygrysa Biznesu Pro Progressio.
Justyna Wojdak KPMG Poland Manager Justyna jest menedżerką w Dziale Doradztwa Biznesowego KMPG. Posiada 13-letnie doświadczenie w sektorze CUW w obszarach: finanse i księgowość, obsługa klienta, zarządzanie programami, projektami i zmianą, od 9 lat świadczy usługi doradcze dla firm.

Justyna zdobywała doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach, będąc zaangażowaną w przedsięwzięcia z sektora SSC/GBS, m.in. w budowanie strategii (ocena lokalizacji, studium wykonalności, business case, ocena dojrzałości organizacji), projektowanie SSC/GBS (TOM, budowanie planu transformacji), implementację strategii (przeprowadzanie transformacji, PMO) oraz standaryzację i optymalizację procesów F&A.
Jacek Kuliński KPMG Assistant Manager Jacek jest młodszym menadżerem w zespole Shared Service and Outsourcing Advisory w KPMG w Warszawie. Jacek zdobywał doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach w sektorze SSC/GBS w obszarze finansów, analiz i raportowania.
Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie w obszarze SSC/GBS, wspierając organizacje na każdym etapie rozwoju: od budowania strategii, przez projektowanie SSC i analizę wykonalności, po migrację, transformację i optymalizację procesów do osiągnięcia pełnej dojrzałości organizacji. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach, specjalizując się głównie w obszarze finansowym oraz zarządzania projektami i zmianą.
Remigiusz Szczepaniak City Core sp. z o.o. Prezes Zarządu Prezes zarządu City Core sp. z o.o. i właściciel Kieleckiego Centrum Biznesu - biurowca klasy B o powierzchni 21 000 m2, w którym mieszczą się m.in. COMARCH S.A., CCIG Kielce czy IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o., EIFFAGE S.A. czy Wydział Konsularny Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
Współzałożyciel, współwłaściciel i prokurent INVEX REMEDIES, współwłaściciel i wiceprezes Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX.
Remigiusz Szczepaniak to współtwórca ponad 40 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych z dziedziny chemii, nagrodzony kilkudziesięcioma medalami na międzynarodowych wystawach i targach wynalazczości, wielokrotnie uhonorowany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Gospodarki. Kawaler Order Merite De L’Innvention Grand Officer nadanego przez Królewską Kapitułę Belgijską, uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pierwszy Laureat Nagrody im. Tadeusza Sendzimira przyznawanej przez Fundację Kościuszkowską. Remigiusz został także nagrodzony tytułem Super Lider Innowacji przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej za wkład w rozwój polskiej myśli technicznej i nauki.