The BSS Tour Rzeszów

19 listopada 2019
  • CZAS: 19 listopada 2019r.
    9.00-18.00
  • MIEJSCE: Hotel Hilton
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Polska i Ukraina od lat stanowią mocne ośrodki outsourcingowe w Europie. Ukraina głównie specjalizuje się w outsourcingu IT, natomiast Polska poza IT, ma w swoim portfelu szerszy zakres usług realizowanych w modelach near i offshoringowych. III Polsko - Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie ma za zadanie poddać dyskusjom obecny stan rozwoju outsourcingu w obu krajach i dodatkowo podkreślić rolę miast regionalnych w rozwoju centrów operacyjnych sektora nowoczesnych usług dla biznesu.
Tegoroczna edycja Polsko-Ukraińskiego Forum Outsourcingu w Rzeszowie będzie poprzedzona wieczornym spotkaniem networkingowym w dniu 18 listopada 2019.
Dlaczego warto?

Jako pierwszy dowiesz się o:

Jako pierwszy dowiesz się:

- jaka jest pozycja Rzeszowa na polskiej mapie lokalizacji dla centrów operacyjnych BSS

- jak Polska i Ukraina są postrzegane przez klientów i inwestorów z Europy Zachodniej

- jak rozwija się outsourcing w Polsce i na Ukrainie

- jak wygląda rynek pracy w Polsce i na Ukrainie z perspektywy sektora outsourcingu

- w jaki sposób polskie i ukraińskie firmy outsourcingowe realizują swoje projekty i się rozwijają
Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.
Skontaktuj się