The BSS Tour Kraków

19 września 2019
 • CZAS: 19 września 2019r.
  9.30-18.00
 • MIEJSCE: Office Inspiration Centre of Nowy Styl Group
  ul. Radzikowskiego 182, Kraków
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Celem krakowskiej konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń kadry menedżerskiej sektora BSS.

Po raz pierwszy w trakcie BSS Tour zorganizowana zostanie sesja warsztatowa dla Team Leaderów z centrów operacyjnych GBS i SSC.

GBS Talks 4.0 to wydarzenie kierowane do sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W szczególności do firm typu GBS, SSC i CoE.

Podczas konferencji omówione zostaną modele operacyjne sektora BSS, trendy w obszarze HR oraz miernikach efektywności pracy.
Dlaczego warto?

Jako pierwszy dowiesz się o:

Uczestnicząc w GBS Talks 4.0 poznasz:
 • Drogę do sukcesu operacyjnego w Centrum GBS firmy 3M;
 • Analizę wyzwań i trendów na rynku pracy w GBS;
 • Efektywność mierników w działalności operacyjnej;
 • Opinię szefów GBS/SSC o tym w którym kierunku zmierza branża;
 • Odpowiedź na pytanie o pozycję Polski na światowej mapie BSS w odniesieniu do zachodzących zmian ustawodawczych.
Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.
Skontaktuj się