The BSS Tour Gdańsk

22 maja 2019
 • CZAS: 22 maja 2019r.
  10.00-17.00
 • MIEJSCE: Hotel Almond
  ul. Toruńska 12, Gdańsk
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

The BSS Tour Gdańsk: Nordic Business Talks, to druga konferencja III edycji ogólnopolskiego cyklu wydarzeń biznesowych The BSS Tour: Polska realizowanego przez Fundację Pro Progressio.

Skandynawski model biznesowy od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wielu menedżerów. Harmonia w pracy, ekonomiczne i ergonomiczne środowisko biznesowe, optymalizacja pracy, dbałość o wizerunek pracodawcy i wysokie standardy etyki pracy, to tylko część z obszarów, w których skandynawskie firmy stanowią wzór do naśladowania.

W Polsce skandynawskie firmy nie dość, że prężnie się rozwijają, to stanowią jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy, niezależnie od branży które reprezentują. Po raz pierwszy w ramach BSS Tour postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej nordyckiemu modelowi biznesowemu i wraz ze Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą zaprezentować cykl praktycznych wystąpień prezentujących szereg studiów przypadku z różnych sfer biznesowych.

Celem wydarzenia będzie także pokazanie Trójmiasta jako lokalizacji dla rozwoju skandynawskich inwestycji biznesowych. Partnerem Miejskim wydarzenia jest Invest in Pomerania. Sponsorami konferencji są Torus i Kinnarps.
Dlaczego warto?

Jako pierwszy dowiesz się o:

 • Tym, że dla skandynawskich firm lokalizacja geograficzna nie tworzy granic;
 • Tym, w jaki sposób budowane są centra operacyjne w modelu nearshoringowym;
 • Tym, jak ludzie i roboty tworzą razem środowisko pracy;
 • Tym, jak sprawić, aby codzienna frustracja zmieniła się w innowacyjne pomysły?;
 • Skandynawskim modelu budynków biurowych;
 • Procesie dostosowania powierzchni biurowych do potrzeb najemcy nordyckiego.
Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.
Skontaktuj się