The BSS Tour Częstochowa

24 października 2019
 • CZAS: 24 października 2019r.
  9.00-18.00
 • MIEJSCE: Hotel Scout
  ul. Drogowców 12, Częstochowa
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Employer Branding Workshops to pierwsze w 2019 roku wydarzenie w ramach BSS Tour całkowicie dedykowane warsztatom.

Po wielkim sukcesie konferencji Employer Branding w BSS w roku 2018 organizatorzy postanowili zrealizować wydarzenie obfitujące w praktyczne zagadnienia i współprace moderatorów z uczestnikami warsztatów.

W gronie moderatorów i wykładowców znaleźli się wybitni eksperci zagadnień związanych z obszarem dbania, budowy i rozwoju wizerunku pracodawcy. Każdy z czterech warsztatów będzie trwał 60 minut i każdy będzie z innej perspektywy dotykał obszaru Employer Branding.
Dlaczego warto?

Jako pierwszy dowiesz się o:

 • W jaki sposób Twoi kandydaci szukają pracy i podejmują decyzje o zatrudnieniu?
 • Jak określić kluczowe punkty styku z marką pracodawcy i pracować z mapą empatii?
 • Jak myśleć o rekrutacji Twoich kandydatów i jakie zadawać sobie pytania?
 • Jakich narzędzi używać dla jakich grup kandydatów?
 • Dlaczego nie doceniamy?
 • Dlaczego docenianie to stały proces potrzebny każdej organizacji?
 • Jak rozwój LinkedIn wpisuje się w Employer Branding?
 • Jak prowadzić Employer Branding na LinkedIn? Od czego zacząć?
 • i wiele więcej
Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.
Skontaktuj się