The BSS Tour Bydgoszcz

17 kwietnia 2019
 • CZAS: 17 kwietnia 2019r.
  10.00-17.00
 • MIEJSCE: City Hotel
  ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz
Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

The BSS Tour Bydgoszcz: Customer Experience w HR to konferencja inaugurująca III edycję ogólnopolskiego cyklu The BSS Tour: Polska realizowanego przez Fundację Pro Progressio. Dynamicznie zmieniający się rynek pracy i duże zainteresowanie tematyką budowania wizerunku pracodawcy zainspirowały organizatorów do refleksji nad rolą doświadczenia pracownika i emocji, jakie wzbudza w nim marka, którą reprezentuje.

Mocne filary Employee Experience Management mają bezpośredni wpływ na zarządzanie doświadczeniem od strony klienta. To właśnie pracownicy w głównej mierze są ambasadorami marki i to oni budują relacje oraz jej zewnętrzną percepcję. Wzmacnianie powyższych relacji wpływa na pozytywny wizerunek, a także silną pozycję firmy na rynku.

Celem wydarzenia będzie także pokazanie roli miasta w budowaniu optymalnego środowiska pracy, zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i administracyjnym.

Partnerem Miejskim wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz. Partnerem Strategicznym została Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.
Dlaczego warto?

Jako pierwszy dowiesz się o:

 • możliwościach działań z pogranicza Customer Experience i Employee Experience w budowaniu silnej marki;
 • narzędziach PR i HR wykorzystywanych w tworzeniu skutecznej strategii Employer Brandingu;
 • przepisach prawnych dotyczących wykorzystywania wizerunku pracowników (RODO);
 • praktycznych rozwiązaniach i dobrych praktykach kultury organizacyjnej w międzynarodowym centrum operacyjnym;
 • największych wyzwaniach przed którymi stoi Employee Experience Management;
 • roli miasta w tworzeniu dobrego środowiska pracy.
Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.
Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.
Skontaktuj się