The BSS Tour Bydgoszcz

TEMAT:

F&A bez tajemnic

 • CZAS: 11 września 2018r,
  Wtorek godz. 9.00-19.00
 • MIEJSCE: Hotel Holiday Inn
  ul. Grodzka 36, Bydgoszcz

TRENDY

Jako pierwszy dowiesz się o:
 • najnowszych danych o potencjale rynku F&A w Polsce i Europie;
 • praktycznym zastosowaniu automatyzacji i robotyzacji w usługach finansowo-księgowych;
 • największych wyzwaniach, przed którymi stoi polski rynek F&A w modelu outsourcingowym;
 • oczekiwaniach rekrutacyjnych wobec kandydatów o profilu finansowo-księgowym;
 • faktycznym stanie oferty edukacyjnej dla przyszłej kadry centrów operacyjnych typu F&A;
 • o potencjalne inwestycyjnym i dalszym kierunku rozwoju gospodarczego Miasta Bydgoszcz.
Agenda

WSPÓŁPRACA

Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz! Prezentacja Twojej firmy bez względu na to, czy dopiero wchodzi na rynek, czy ma już długoletni staż – jest bardzo istotna podczas wydarzeń branżowych! Odpowiednia ekspozycja to dowód, że firma dba o dobry wizerunek – nie umknie to uwadze Twoich potencjalnych klientów.

Za każdym rozwojem stoi informacja zwrotna – możliwość zapoznania się z opinią konsumenta odnośnie Twoich usług pozwoli na odpowiednie dostosowanie biznesu do aktualnych potrzeb rynku i wzrost Twoich zysków. Nie istotne, jak wielką prowadzisz firmę – w naszej ofercie sponsorskiej możesz znaleźć coś dla siebie i dopasować ją według swoich możliwości.

NETWORKING

Networking to nieodłączny element wszystkich konferencji na wysokim poziomie. To nie tylko szansa na zdobycie nowych i utrzymywanie już pozyskanych kontaktów. Udział w wydarzeniu branżowym to także możliwość obserwacji konkurencji.

Każda konferencja organizowana przez Pro Progressio jest wspierana przez system internetowy – Event Tiger. Pozwala on w wygodny sposób umówić spotkanie face to face poprzez wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chciałbyś porozmawiać w konkretnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia. Każdy uczestnik po otrzymaniu wiadomości od Organizatora, potwierdzającej udział w wydarzeniu, może zalogować się do systemu i sprawdzić listę potencjalnych partnerów do rozmów biznesowych, którzy dokonali rejestracji.

Korzystasz z systemu pierwszy raz? Nie szkodzi. Otrzymasz oddzielną wiadomość z instrukcją obsługi oraz specjalnie wygenerowanym hasłem, które możesz potem dowolnie modyfikować. Event Tiger nie pierwszy raz będzie służył Ci w pozyskiwaniu nowych kontaktów, ale utraciłeś swój kod dostępu? Wpisz swój adres e-mail, którego użyłeś przy rejestracji i wybierz opcję „Nie pamiętam hasła”. Nowe hasło otrzymasz drogą elektroniczną.

IDEA
Dlaczego warto?

 • TRENDY
 • NETWORKING
 • WSPÓŁPRACA
The BSS Tour Bydgoszcz: F&A bez tajemnic to już czwarte spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji organizowanego przez Fundację Pro Progressio. Tematyką wydarzenia będą szeroko pojęte usługi finansowe i związane z nimi procesy. To właśnie ten dział świata biznesu stanowi jedną z głównych grup usług, które najczęściej podlegają outsourcingowi lub centralizacji w ramach centrów usług wspólnych.

Wskazane zostaną praktyczne zastosowania automatyzacji procesów oraz omówione największe wyzwania, przed którymi stoi polski i światowy rynek F&A. The BSS Tour Bydgoszcz ma na celu odkryć, opisać i przybliżyć obszar zagadnień związanych z procesami finansowo-księgowymi. Zaczynając od obecnego potencjału rynkowego F&A w Polsce i na świecie, poprzez praktyczne podejście do automatyzacji procesów i warsztaty z tworzenia robotów, kończąc na porównaniu potrzeb rekrutacyjnych świata finansowo-księgowego i obecnie istniejącej oferty edukacyjnej. Kolejność paneli dyskusyjnych i ich problematyka przeprowadzi uczestników przez szereg zagadnień, dając kompleksowy obraz współczesnego świata F&A.

O unikatowości oferty inwestycyjnej Bydgoszczy stanowi niewątpliwie silna specjalizacja IT, poparta sukcesami na międzynarodową skalę. Równocześnie jednak miasto rozwija swój potencjał w obszarze usług finansowo-księgowych. Wymienione atuty Bydgoszczy czynią ją idealnym miejscem na spotkanie ekspertów i liderów rynku nowoczesnych usług dla biznesu podczas jesiennego spotkania The BSS Tour Polska.
Miasto Bydgoszcz jest oficjalnym Partnerem Miejskim konferencji. Partnerem Strategicznym jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.Agenda

09:00 – 09:40 Rejestracja uczestników
 • Panele będą prowadzone w językach polskim oraz angielskim i będą tłumaczone symultanicznie.
09:40 – 10:00 Prezentacja biznesowa Miasta Bydgoszcz Edyta Wiwatowska (Prezes Zarządu, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego)
10:00 - 10:50 Panel dyskusyjny: Usługi finansowe w Europie Andrew Wrobel (Współzałożyciel, Emerging Europe)
Derk Erbé (Wiceprezes ds. badań łańcucha dostaw, zakupów i energii, Horses for Sources)
Mariusz Szałaj (Co-founder, 4Synchronicity Customized Outsourcing Solutions)
Marta Rejman (Członek Globalnej Rady, ACCA)
Paweł Rychlik (Senior Manager, Risk Advisory Services, KPMG)
 • obecny potencjał rynku F&A w Europie;
 • omówienie najlepiej rozwiniętych obecnie usług finansowych;
 • wyzwania i różnice w dostarczaniu usług F&A w modelu outsourcingowym i centrach usług wspólnych.
10:50 - 11:15 Przerwa kawowa
11:15 - 12:00 Business Case: Wpływ zrobotyzowanej Automatyzacji Procesów (RPA) na Jakość Pracy Paul Donaldson (Senior Director for Client Services, Automation Anywhere)

Automatyzacja napędza nowy sposób pracy w finansach i rachunkowości. Oprogramowanie do zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) ma na celu automatyzację prostych, powtarzalnych zadań, które pochłaniają znaczną część czasu pracowników, takich jak fakturowanie, obsługa należności / płatności, śledzenie płatności, windykacja należności i zarządzanie wydatkami. Przedsiębiorstwa wdrażają RPA aby umożliwić pracownikom odejście od powtarzalnych, monotonnych zadań.

Podczas gdy RPA staje się coraz popularniejszą technologią w nowoczesnych przedsiębiorstwach, wiele firm zadaje pytanie, czy RPA jest odpowiednią technologią także i dla nich. W tej sesji:

 • Dowiesz się o rozwiązaniach RPA, ich ewolucji oraz o tym, jak zmieniają one przyszłość pracy
 • Odkryjesz wyniki badania przeprowadzonego przez Everest Group z 50 dużymi przedsiębiorstwami, które wdrożyły już rozwiązania RPA
 • Zdobędziesz wiedzę, w jaki sposób odnieść sukces z RPA w Twojej firmie
 • Business Case: Praktyczne zastosowanie automatyzacji przez firmę Experian
12:00 - 13:00 Lunch
13:00 - 13:50 Panel dyskusyjny: Wyzwania i trendy na polskim rynku finansowo-księgowym Violetta Małek (Dyrektor Zarządzająca , Gekko advisoryNOW)
Mikołaj Pluciński (Dyrektor Zarządzający, TMF Poland)
Monika Nowecka (Wiceprezes, Partner Zarządzający Działem Usług Księgowych i Kadrowo-Płacowych, Mazars)
Monika Smulewicz (Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac, Grant Thornton)
 • dotychczasowe osiągnięcia i dalszy kierunek rozwoju polskiego rynku finansowo-księgowego;
 • procesy najczęściej ulegające outsourcingowi i centralizacji F&A;
 • klient vs. dostawca usług – jak wybrać i czego wymagać.
13:00 - 14:30 Warsztat: Zbuduj-Bota: ożywianie robotów software’owych Sean Gourley (Product Trainer, Automation Anywhere)
 • Dowiedz się, jak właściwie zbudować bota w tej spersonalizowanej sesji warsztatowej. Zobacz, jak łatwo jest budować i skalować roboty. Z przyjemnością. Odkrywając możliwości. Dobrze i miło spędzając czas.
 • Dowiedz się, jak automatyzacja zmienia sposób funkcjonowania całej organizacji. Dowiedz się, które z Twoich potrzeb biznesowych mogą być rozwiązane przez zaawansowaną robotyzację, narzędzia kognitywne i analityczne. Dowiedz się, jak opanować automatyzację na poziomie przedsiębiorstwa. Wejdź w interakcję z wiodącą platformą Digital Workforce i zbuduj swojego pierwszego bota.
 • Uwaga! Grupa ograniczona do maksymalnie 15 uczestników, po jednej osobie z danej firmy. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Zapisy mailowe pod adresem: events@proprogressio.pl
13:50 - 14:20 Przerwa kawowa
14:20 - 15:10 Panel dyskusyjny: Kadry F&A - oczekiwania biznesu vs. rzeczywistość edukacyjna Wiktor Doktór (Prezes Zarządu, Pro Progressio)
Jakub Bejnarowicz (Associate Director, Europe, CIMA)
Mariusz Szałaj (Co-founder, 4Synchronicity Customized Outsourcing Solutions)
Michał Kościanek (WE Operations Director, Carlsberg Global Shared Services)
Piotr Dziedzic (Senior Director, Michael Page)
Robert Gawłowski (Prodziekan, Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy)
 • oczekiwania rekrutacyjne w centrach operacyjnych wobec pracowników o profilu finansowym;
 • obecna oferta edukacyjna dla przyszłych kadr finansowo-księgowych;
 • potencjał rekrutacyjny na polskim rynku usług F&A.
15:10 - 15:30 Zakończenie konferencji
15:30 - 19:00 Koktajl i networking
 • Moderator   Prelegent

Prelegenci

 • Mikołaj Pluciński
 • Dyrektor Zarządzający, TMF Poland
 • Mikołaj Pluciński dołączył do TMF Poland w 2000 roku otwierając biuro w Katowicach. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Absolwent Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej z 1997 roku. W 1999 roku uzyskał tytuł Mastére spécialisé Banque et Ingénierie Financiére Szkoły Biznesu ESC Toulouse. Zdobywał doświadczenie w dziale finansowym Unilever oraz był konsultantem Ernst & Young, gdzie doradzał największym światowym korporacjom. Od 2018 jest desygnowym konsulem honorowym Wielkiego Księstwa Luksemburg w Katowicach.
 • Monika Smulewicz
 • Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac, Grant Thornton
 • Odpowiada za kształtowanie oferty, procedur oraz standardów świadczenia usług. Podejmuje kluczowe decyzje w zakresie rozwoju biznesu oraz działań marketingowych. Ekspert w dziedzinie kadrowo-płacowej, z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim. Wykładowca liczących się uczelni wyższych. Ceniona prelegentka konferencji i kongresów. Autorka specjalistycznych publikacji współpracująca z branżowymi mediami. Jej misją zawodową jest dzielenie się wiedzą specjalistyczną w celu podniesienia jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwa na rzecz pracowników.
 • Derk Erbè
 • Wiceprezes ds. badań łańcucha dostaw, zakupów i energii, Horses for Sources
 • Derk odpowiada za istotny i wiodący program badań dotyczący głównych tematów zainteresowań społeczności kupujących i sprzedających w dziedzinie usług transformacji cyfrowej biznesu i operacji biznesowych, ze szczególnym naciskiem na kluczowe rynki pionowe, a mianowicie przemysł energetyczny, komunalny i surowcowy. Współpracuje z zespołem badawczym HfS w kluczowych obszarach badań, które mają wpływ na klientów HfS, takich jak automatyzacja, SaaS i transformacja siły roboczej. Derk odpowiada za custom research w HfS, czyli projekty badawcze skrojone pod konkretne problemy klientów, współpracując z zespołem handlowym i analityków oraz organizacjami klienckimi, które opracowują i realizują wyniki badań.
 • Monika Nowecka
 • Wiceprezes, Partner Zarządzający Działem Usług Księgowych i Kadrowo-Płacowych, Mazars
 • Biegły rewident, absolwentka kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów o różnej osobowości prawnej i różnorodnym profilu działalności, w tym podmiotów notowanych na giełdzie. Monika Nowecka posiada szeroka wiedzę i praktykę w zakresie polskich i zagranicznych standardów rachunkowości (MSSF). Jest prelegentem szkoleń oraz autorką licznych publikacji z zakresu rachunkowości. Ekspert w branży outsourcingowej oraz autorka wielu publikacji z nią związanych.
 • Andrew Wrobel
 • Współzałożyciel, Emerging Europe
 • Jest współzałożycielem firmy Emerging Europe oraz szefem strategii i publikacji wydawniczej think tank. Jest także głównym strategiem w Emerging Europe Alliance for Business Services, Innovation and Technology. Autor i współtwórca wielu międzynarodowych publikacji biznesowych, inwestycyjnych i związanych z handlem, poradników i raportów, głównie dotyczących regionu CEE. Obecnie Andrew kontynuuje studia doktoranckie z zakresu brandingu narodu.
 • Wiktor Doktór
 • Prezes Zarządu, Pro Progressio
 • Wiktor Doktór jest wybitnym ekspertem branży outsourcingu i specjalizuje się w wielu obszarach związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu, włącznie z BPO, R&D, ITO, Call Contact Center oraz tematyką nearshoringu i offshoringu. Jest prezesem Pro Progressio – organizacji zajmującej się doradztwem i konsultingiem z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu. Wiktor należy do grona najważniejszych osobowości outsourcingowych w Polsce i wielokrotnie był nagradzany za swój wkład w rozwój sektora usług dla biznesu w Polsce. Wiktor wraz z Pro Progressio są Partnerami dla Niemieckiego Stowarzyszenia Outsourcingu, IAOP, Global Sourcing Association i innych międzynarodowych organizacji outsourcingowych.
 • Violetta Małek
 • Partner Zarządzający, Gekko advisoryNOW
 • Violetta posiada prawie 20 lat doświadczenia w biznesie. Jest wybitnym ekspertem z dziedziny centrów usług biznesowych oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw. Była dyrektorem w KPMG, pełniła funkcję szefa generalnego w firmie McCormick gdzie zbudowała Centrum Usług Wspólnych dla Regionu Europa, Daleki Wschód i Afryka. Wcześniej, była dyrektorem finansowym odpowiedzialnym za stworzenie i przeniesienie procesów księgowych w PwC w Regionie Central and Eastern Europe. Violetta pełniła też funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce produkcyjnej Avon Operations i sprzedażowej Avon Cosmetics Poland. Pracowała jako dyrektor finansowy w TNT Express Worldwide i Abbott Laboratories w Polsce i w Anglii.
 • Edyta Wiwatowska
 • Prezes Zarządu, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego
 • Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek prawo oraz studiów podyplomowych z Programowania rozwoju regionalnego i zarzadzania projektami. Posiada tytuł radcy prawnego. Od 2000 roku związana z obsługą inwestorów w Bydgoszczy. W latach 2007 – 2013 pełniła funkcję Koordynatora Zespołu Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości w strukturach Urzędu Miasta Bydgoszczy. W ramach prowadzonych projektów koordynowała prace związane z uruchomieniem w Bydgoszczy podstrefy specjalnej strefy ekonomicznej oraz z sukcesem prowadziła negocjacje z krajowymi i międzynarodowymi podmiotami, skutkujące realizacją inwestycji na terenie Bydgoszczy. W listopadzie 2013 roku powierzono jej zadanie utworzenia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., odpowiedzialnej za szeroko rozumianą promocję gospodarczą Bydgoszczy, współpracę z przedsiębiorcami i obsługę nowych projektów inwestycyjnych. Do chwili obecnej pełni funkcję Prezesa Zarządu agencji.
 • Jakub Bejnarowicz
 • Associate Director, Europe, CIMA
 • Odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii rozwoju CIMA, a także prowadzenie działań edukacyjnych związanych z rachunkowością zarządczą w regionie. Wspiera strategie rekrutacyjne i szkoleniowe pracodawców zatrudniających ekspertów ds. rachunkowości zarządczej oraz realizuje plany dotyczące ustawicznego kształcenia i rozwoju specjalistów CGMA (Chartered Global Management Accountant), finansistów i liderów biznesu. Zajmuje się też Global Management Accounting Principles, czyli projektem promującym korzyści płynące ze stosowania globalnych zasad rachunkowości zarządczej przez pracodawców.
 • Robert Gawłowski
 • Prodziekan , Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy
 • Specjalizuje się w zarządzaniu publicznym jednostkami samorządu terytorialnego, metropolitami oraz zarządzaniem usługami publicznymi. Laureat prestiżowego konkursu Wolters Kluwer za najlepsze prace doktorskie obronione w 2012 roku za pracę Ustroje metropolitalne w Europie Zachodniej ze szczególnym uwzględnieniem Londynu. Pełnił funkcję doradcy ministra administracji i cyfryzacji oraz ministra spraw wewnętrznych; współpracownik OECD.
 • Michał Kościanek
 • WE Operations Director, Carlsberg Global Shared Services
 • Ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży BSS, w tym otwieranie i rozwój regionalnych i globalnych centrów usług oraz transformacje procesów finansowych (Philips, HEINEKEN, WNS, Carlsberg). Obecnie w ramach Carlsberg Shared Services kieruje centrum, dostarczając usług dla spółek Carlsberg Group w Zachodniej Europe. Swą karierę rozpoczął w firmę Deloitte, gdzie nabył szerokie doświadczenie w zakresie finansów, księgowości, sprawozdawczości finansowej i jej badania, pracując z międzynarodowymi klientami z branży produkcyjnej, handlowej i budowlanej.
 • Mariusz Szałaj
 • Co-founder, 4Synchronicity Customized Outsourcing Solutions
 • Obecnie Co-founder 4Synchronicity Customized Outsourcing Solutions, poprzednio Członek Zarządu, Dyrektor AVON Global Shared Services / CoE. Mariusz posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu i standaryzacji procesów biznesowych, zwiększaniu ich wydajności oraz efektywności kosztowej w obszarach globalnych operacji finansowych oraz IT. Zarządzał projektami transformacji biznesowej na poziomie regionalnym i globalnym w ponad 50 krajach w Ameryce Południowej i Północnej, Azji, Afryce, Australii i Europie. Z sukcesem wdrożył globalne projekty insourcingowe i przeprowadził wiele inicjatyw nearshoringowych i offshoringowych na całym świecie. Jest też wieloletnim praktykiem w zakresie implementacji strategii oraz wdrażania i zmiany modeli biznesowych w Centrach Usług Wspólnych (SSC). Tworzył i zarządzał Centrami Usług (SSC) w Polsce, Rosji, Argentynie, Indiach, Chinach. Mariusz posiada praktyczna wiedzę w zakresie finansów, zarządzania projektami oraz zarządzania zmianą.
 • Paweł Rychlik
 • Senior Manager, Management Consulting, KPMG
 • Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zarówno po stronie biznesowej jak i konsultingowej. Ekspert w obszarze Financial Management. Od 2011 roku związany z działem Management Consulting w KPMG Advisory – jednej z wiodących firm doradczych. Kieruje zespołem dedykowanym do wspierania przedsiębiorstw w optymalizacji procesów funkcji wsparcia w tym przy tworzeniu i rozwoju Centrów Usług Wspólnych oraz outsourcingu. Uczestniczy w projektach realizowanych dla podmiotów polskich i zagranicznych. Przed rozpoczęciem pracy w KPMG Paweł zarządzał zespołami finansowymi w firmach z sektora FMCG oraz farmaceutycznego i wyrobów medycznych.
 • Marta Rejman
 • Członek Globalnej Rady, ACCA
 • Marta jest Dyrektorem Zarządzającym Centrum Usług Wspólnych w Publicis Groupe. Jest odpowiedzialna za usługi finansowe i prawne oraz HR i IT na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, Państw Bałtyckich i Skandynawii. Poprzednio Marta przez sześć lat była Dyrektorem Europejskiego Centrum Finansowego, gdzie odpowiadała za budowanie Usług Wspólnych dla JLL w regionie EMEA. Wcześniej pełniła funkcje CFO i Zastępcy Dyrektora ds. Finansów i Administracji w ING Lease w Polsce i Niemczech. Przez sześć lat zasiadała w radzie IFAC i była członkiem Komitetów: Audytu oraz Finansów i Planowania. Marta ukończyła Szkołę Główną Handlową i zdobyła MBA na Uniwersytecie w Calgary. Jest członkiem ACCA od 2002. Była członkiem pierwszej Rady Członków ACCA w Polsce w 2006, jak również brała udział w Międzynarodowym Zgromadzeniu członków ACCA, a obecnie jest członkiem Globalnej Rady Członków ACCA.
 • Piotr Dziedzic
 • Senior Director, Michael Page
 • Dyrektor zarządzający zespołami Finance & Accounting, Shared Services, Business Support Services oraz Sales & Marketing. Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w rekrutacji i konsultingu HR, w tym 8 lat w Page Group. Z sukcesem ukończył ponad 500 projektów. W ostatnich latach – pod kierownictwem Piotra – Michael Page stał się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm rekrutacyjnych w segmencie menedżerskim i specjalistycznym. Obecnie odpowiada za zarządzanie dużymi globalnymi projektami RPO i kluczowymi klientami, a także koordynuje kontrakty i aktywności komunikacyjne oraz dba o zapewnienie jakości i profesjonalny przebieg procesu rekrutacyjnego. Członek zarządu Polskiego Forum HR.
 • Sean Gourley
 • Product Trainer, EMEA, Automation Anywhere
 • Sean jest odpowiedzialny za szkolenia w całym regionie EMEA. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie usług finansowych oraz ponad 6-letnie doświadczenie w dziedzinie automatyzacji. Na poprzednim stanowisku w American Express Sean był głównym deweloperem i właścicielem produktów RPA, a jeszcze wcześniej testerem wiodącym UAT. Pracował także w przestrzeni regulacyjnej usługi finansowe.
 • Paul Donaldson
 • Senior Director for Client Services, Automation Anywhere
 • Paul stoi na czele zespołu kierującego funkcjami wsparcia technicznego, pomagając klientom i partnerom wykorzystać i skalować oprogramowanie RPA oraz Cognitive z portfela Automation Anywhere. Zakres jego obowiązków obejmuje dbanie o satysfakcję klienta, pomoc dla partnerów, planowanie szybkości procesów, szkoleń oraz wsparcie. Zanim Paul objął obecne stanowisko, zbudował i stworzył linię usług automatyzacji EMEA w Information Services Group. Jego praca polegała na doradzaniu klientom w zakresie strategii automatyzacji, a także zapewnieniu najwyższej jakości wdrożeń. Paul był jednym z pierwszych użytkowników RPA podczas pracy w grupie Xchanging i udoskonalił tamtejsze udane oraz certyfikowane wdrożenie RPA.
17

MIEJSCE:

Holiday Inn znajduje się w centralnej części Bydgoszczy przy ul. Grodzkiej 36. Hotel Holiday Inn
ul. Grodzka 36, Bydgoszcz
Sprawdź dojazd

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.