08 czerwca 2017

Gdańsk, Polska

TEMAT:

Work – Life Balance

Sponsorzy i partnerzy

Partner tytularny

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Agencja przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już działają w Polsce. PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

http://www.paih.gov.pl/pl

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Agencja przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już działają w Polsce. PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

http://www.paih.gov.pl/pl

Partnerzy

IAOP jest największym na świecie stowarzyszeniem sektora outsourcingu. Zrzesza ponad 120 tysięcy profesjonalistów branży nowoczesnych usług dla biznesu. Jest organizatorem wielu wydarzeń oraz programów edukacyjnych z zakresu sourcingu

https://www.iaop.org/


Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu jest niezależną organizacją członkowską reprezentującą interesy wszystkich uczestników rynku – zamawiających usługi, firm doradczych, dostawców usług oraz administrację publiczną. Stowarzyszenie jest platformą komunikacyjną zarówno dla organizacji jak i ekspertów związanych z dostarczaniem usług IT oraz BPO na rynkach DACH.

https://www.outsourcing-verband.org/


Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC) to stowarzyszenie ludzi biznesu stworzone przez i dla przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Główna siedziba SPCC znajduje się w Warszawie, ale organizacja jest aktywna na terenie całego kraju. Od początku 2015 roku działa biuro regionalne SPCC w Gdyni, Izba ma też swoich przedstawicieli w Krakowie i Szczecinie, a aktywna jest także we Wrocławiu i w Poznaniu.

W chwili obecnej SPCC zrzesza blisko 400 członków, co sprawia, że należy do grona największych izb bilateralnych działających w Polsce. Członkostwo w Izbie to możliwości nawiązywania kontaktów z elitarną grupą osób zarządzających prężnymi firmami skandynawskimi i sposób na znalezienie inspiracji dla każdego, kto dąży do rozwoju swojej firmy.

https://www.spcc.pl/


Beach Volleyball Business Cup - niecodzienne sportowe wydarzenie dla biznesu. Idea turnieju pozostaje niezmienna od 6 lat - promocja etycznej kultury organizacyjnej, docenianie zaangażowania pracowników i sport, jako narzędzie do budowania życiowej równowagi.  To okazja do integracji,  ale i do pokazania kultury organizacyjnej na zewnątrz. To także przestrzeń do budowania, podtrzymywania i rozwijania relacji oraz ponad wszystko, jak mówią uczestnicy: czas niezwykłych emocji.

http://www.bvbcup.pl/


Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą, która w oparciu o zasadę non-profit pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. Inicjatywa powstała w roku 2011 w oparciu o Analizę atrakcyjności inwestycyjnej przygotowaną przez PwC. W efekcie powstał unikalny system obsługi inwestorów zagranicznych oparty na bliskiej współpracy pomiędzy członkami Invest in Pomerania. Partnerami inicjatywy są: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, miasta: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Powiat Wejherowski, Gmina Miejska Tczew, Gmina Słupsk, Miasto Rumia, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, InvestGDA oraz Agencja Rozwoju Pomorza, która koordynuje działania inicjatywy. Invest in Pomerania oferuje szerokie wsparcie podczas procesu inwestycyjnego, a także kompleksową opiekę poinwestycyjną. Całość systemu opiera się na zasadzie One-Stop-Shop. Założeniem jest, aby inwestor zgłaszając się do Invest in Pomerania miał pewność, że otrzyma wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

http://www.investinpomerania.pl/


Sponsorzy

Firma Kinnarps, obchodząca w tym roku jubileusz 75-lecia od początku działalności tworzy meble zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników. Kinnarps poświęca sporo uwagi środowisku pracy przyszłości, w którym praca nie jest miejscem, do którego przychodzimy lecz zespołem czynności, do wykonania, co zmienia dotychczasowe podejście do wyposażania przestrzeni biur. Firma prezentuje całościowe podejście do środowiska pracy, które obejmuje nie tylko aranżację meblową, lecz także zespół narzędzi Next Office™, służących analizie potrzeb otoczenia biurowego oraz technologię, wspierającą nowoczesne środowisko pracy.

http://www.kinnarps.pl/

W Nuvalu od blisko 10 lat na nowo wyznaczamy standardy obsługi klienta na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferujemy bogaty pakiet usług w standardzie oraz najwyższą jakość obsługi, która od zawsze jest naszym priorytetem. Łączymy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie pozyskane w trakcie wieloletniej pracy w wiodących międzynarodowych firmach doradczych, zapewniając bezpieczeństwo i transparentność transakcji. Dzięki pełnej znajomości rynku zawsze jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania przynoszące znaczące oszczędności. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie naszych klientów i osiągnięcie przez nich maksymalnych korzyści przy jednoczesnej oszczędności ich czasu.

http://nuvalu.pl/

Torus to firma deweloperska z Gdańska, która na rynku istnieje już od 15 lat. Specjalizuje się głównie w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych. Flagową inwestycją dewelopera jest realizowana obecnie ALCHEMIA, kompleks biurowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, Oliwie. Firma z powodzeniem zrealizowała również kilka projektów mieszkaniowych, hotelowych oraz magazynowych. Wszystkie inwestycje sygnowane marką Torus oferują nowoczesne rozwiązania i wysoką funkcjonalność.

http://torus.pl/

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych.

http://www.cushmanwakefield.pl/pl-pl/

Patroni medialni