22 listopada 2017

Polska, Rzeszów, Hilton Garden Inn

II Polsko-
Ukraińskie Forum
Outsourcingu
w Rzeszowie

Sponsorzy i partnerzy

Partner strategiczny

Rzeszów - największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

http://www.rzeszow.pl/

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Rzeszowa: dr h.c. Tadeusz Ferenc 

http://www.rzeszow.pl/

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Agencja przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już działają w Polsce. PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

http://www.paih.gov.pl/pl

Sponsor Główny

SkyRes Warszawska – najnowocześniejszy biurowiec klasy A w Rzeszowie i Regionie Podkarpackim Znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Zaletą lokalizacji SkyRes jest możliwość szybkiego dojazdu do portu lotniczego Rzeszów – Jasionka, podstrefy SSE Euro-Park, centrów handlowych oraz Rynku. Biurowiec SkyRes Warszawska to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi o powierzchni piętra ponad 1600 m2 i łącznej powierzchni ponad 20 tys m2. W budynku zastosowano nowoczesne energooszczędne systemy grzewczo – chłodzące wraz z odzyskiwaniem ciepła. System teleinformatyczny oparty jest na technologii światłowodowej, a oświetlenie wykonane jest w technologii LED. SkyRes Warszawska może poszczycić się posiadaniem prestiżowego certyfikatu LEED Gold.

http://www.skyres.eu/

Partnerzy

Związek Miast Polskich to najstarsza polska organizacja samorządowa o tradycji sięgającej czasów II Rzeczpospolitej.. Związek Miast Polskich od 90. roku tworzy najnowszą historię polskiej, odrodzonej samorządności. Jest największą tego typu organizacją w Polsce, skupiającą ponad 300 miast, w których mieszka ponad 72% miejskiej ludności kraju. ZMP jest stowarzyszeniem miast, mającym na celu wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz dążenie do gospodarczego i społeczno-kulturalnego rozwoju miast polskich. Skutecznie wspieramy polskie miasta w działaniach na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego oraz upowszechniamy dobre praktyki nowoczesnego i innowacyjnego zarządzania samorządowymi wspólnotami mieszkańców. 

http://www.zmp.poznan.pl/

IAOP jest największym na świecie stowarzyszeniem sektora outsourcingu. Zrzesza ponad 120 tysięcy profesjonalistów branży nowoczesnych usług dla biznesu. Jest organizatorem wielu wydarzeń oraz programów edukacyjnych z zakresu sourcingu

https://www.iaop.org/

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce. Już od dwudziestu pięciu lat działa na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Kluczowym zadaniem tej instytucji jest profesjonalna promocja i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich oraz reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie. Ponadto, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza współpracuje z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi, by kształtować pozytywny wizerunek Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie.

http://www.pol-ukr.com

Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu jest niezależną organizacją członkowską reprezentującą interesy wszystkich uczestników rynku – zamawiających usługi, firm doradczych, dostawców usług oraz administrację publiczną. Stowarzyszenie jest platformą komunikacyjną zarówno dla organizacji jak i ekspertów związanych z dostarczaniem usług IT oraz BPO na rynkach DACH.

https://www.outsourcing-verband.org/

Lwowski Klaster IT jest społecznością największych firm informatycznych, które wraz ze szkołami wyższymi oraz lokalnymi władzami samorządowymi rozwijają sektor IT we Lwowie. Społeczność stale wprowadza zmiany w środowisku biznesowym, edukacyjnym oraz w infrastrukturze miasta i państwa. Wśród wielu projektów prowadzonych przez Lviv IT Clusetr znajdują się takie jak Lviv IT Arena, IT House, IT Expert, IT Future, IT Research, IT Club, Futurelnad Festival, IT Jet oraz IT Park.

http://www.itcluster.lviv.ua

ASPIRE - stowarzyszenie branży usług biznesowych w Krakowie - jest uznanym światowym liderem wśród stowarzyszeń biznesowych skupionych na współpracy ze środowiskiem samorządowym. Stowarzyszenie założone w 2008 roku, było kluczowym czynnikiem napędzającym Kraków jako jedną z najlepszych na świecie lokalizacji nowoczesnych usług biznesowych, która obecnie zatrudnia w mieście ok. 70 000 osób. Poprzez współpracę 200 firm członkowskich ASPIRE koncentruje się na rozwoju otoczenia biznesowego branży w Krakowie, kładąc nacisk na wspólną edukację, aby stawiać czoła konkurencji w dynamicznym i szybko rozwijającym się środowisku biznesowym.

http://www.aspire.org.pl/

BW Business Bridge (BWBB) jest niemiecką inicjatywą, która identyfikuje, kwalifikuje I wspiera spółki technologiczne i BPO spoza Niemiec we wkraczaniu na rynek niemiecki. Inicjatywa została uruchomiona w roku 2013 dzięki wsparciu BWCON, największego niemieckiego klastra IT zrzeszającego około 600 członków. Głównym celem BWBB jest uzupełnienie brakujących na rynku niemieckim zasobów IT, poprzez trwałe i długoterminowe relacje dostawca-odbiorca między niemieckimi klientami, a zagranicznymi dostawcami usług kierowanych do rynku niemieckiego. BWBB dodatkowo swoim klientom oferuje szeroki wachlarz certyfikowanych usług doradczych i konsultingowych.

http://www.bwbb.de/

Outsource People jest organizatorem największego wydarzenia biznesowego dotyczącego rozwoju branży informatycznej w Europie Wschodniej. Dwa razy w roku przedsiębiorcy IT z ponad 20 krajów spotykają się na konferencji organizowanej przez Outsource People, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i tworzyć nowe możliwości rozwoju dla swoich firm.

http://www.outsource-people.com/

RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) jest niezależną, międzynarodową organizacją powołaną w 1868 r. Wielkiej Brytanii. RICS wspiera rozwój kwalifikacji zawodowych ponad 125 tys. profesjonalistów branży nieruchomości i budownictwa na całym świecie i czuwa nad przestrzeganiem przez nich najwyższych zawodowych standardów i zasad etycznych. W Polsce RICS powołany został w 1991 r. przez grupę doświadczonych rzeczoznawców, którzy dostrzegli potrzebę wprowadzenia regulacji na rozwijającym się po transformacji ustrojowej rynku. Należy do niego ponad 300 ekspertów reprezentujących czołowe firmy i organizacje związane z branżą budownictwa i nieruchomości w Polsce.

http://www.rics.org/

Sponsorzy

Firma Kinnarps, obchodząca w tym roku jubileusz 75-lecia od początku działalności tworzy meble zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników. Kinnarps poświęca sporo uwagi środowisku pracy przyszłości, w którym praca nie jest miejscem, do którego przychodzimy lecz zespołem czynności, do wykonania, co zmienia dotychczasowe podejście do wyposażania przestrzeni biur. Firma prezentuje całościowe podejście do środowiska pracy, które obejmuje nie tylko aranżację meblową, lecz także zespół narzędzi Next Office™, służących analizie potrzeb otoczenia biurowego oraz technologię, wspierającą nowoczesne środowisko pracy.

https://www.kinnarps.pl/

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych.

http://www.cushmanwakefield.pl/pl-pl/

Patroni medialni