19 września 2017

Filharmonia Opolska

V Green Light
for BSS in Opole

Sponsorzy i partnerzy

Patron honorowy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Agencja przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już działają w Polsce. PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji. Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

http://www.paih.gov.pl/pl

Partnerzy

IAOP jest największym na świecie stowarzyszeniem sektora outsourcingu. Zrzesza ponad 120 tysięcy profesjonalistów branży nowoczesnych usług dla biznesu. Jest organizatorem wielu wydarzeń oraz programów edukacyjnych z zakresu sourcingu

https://www.iaop.org/


Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu jest niezależną organizacją członkowską reprezentującą interesy wszystkich uczestników rynku – zamawiających usługi, firm doradczych, dostawców usług oraz administrację publiczną. Stowarzyszenie jest platformą komunikacyjną zarówno dla organizacji jak i ekspertów związanych z dostarczaniem usług IT oraz BPO na rynkach DACH.

https://www.outsourcing-verband.org/


Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) jest wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Polsce. Wyznaczamy standardy i kierunki rozwoju branży, która już teraz daje w naszym kraju pracę ponad 200 000 osób, a biorąc pod uwagę szereg uwarunkowań ekonomicznych, ma szansę stać się największym źródłem zatrudnienia w sektorze prywatnym. Od 2009 roku inspirujemy, wspieramy najlepsze praktyki, dajemy naszym członkom i partnerom możliwości wymiany wiedzy, pomysłów i doświadczeń.

http://absl.pl/pl/


Global Sourcing Association jest stowarzyszeniem branżowym oraz profesjonalną jednostką doradczą w światowej branży sourcingu. Jest także twórcą Globalnego Standardu Sourcingu, pierwszego na świecie zestawu najlepszych praktyk biznesowych oraz programów akredytacyjnych zarówno dla nabywców i oferentów rozwiązań sourcingowych. GSA jest częścią stowarzyszenia prowadzącego działalność non-for profit, które zrzesza członków, oferuje dzielenie się najlepszymi praktykami biznesowymi, trendami oraz powiązaniami biznesowymi na całym świecie.

http://www.gsa-uk.com


Sponsorzy

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”. Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie, z przychodami ze sprzedaży ponad 300 mln euro rocznie.

http://pl.nowystylgroup.com/

Firma Capgemini w Polsce zatrudnia obecnie ponad 7000 specjalistów i jest jednym z największych zagranicznych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w kraju. Obszarami specjalizacji Capgemini w Polsce są projekty transformacji przedsiębiorstw w oparciu o technologie informatyczne, outsourcing procesów biznesowych, usługi w zakresie Infrastruktury IT, oraz rozwój oprogramowania spełniającego indywidualne potrzeby biznesu. Capgemini jest wielokulturową organizacją z własnym sposobem pracy, jakim jest Współdziałanie w Biznesie (the Collaborative Business Experience™) i globalnym modelem dostarczania usług Rightshore®. W tym roku Grupa Capgemini obchodzi swoje 50. lecie, a Capgemini w Polsce kończy 21 lat.

https://www.capgemini.com/pl-pl/

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, obsługująca inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 400 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). W Polsce firma CBRE działa od 2000 roku i obecnie zatrudnia prawie 1,000 specjalistów w 9 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi doradztwa transakcyjnego dla korporacji i najemców, zarządzanie nieruchomościami oraz projektami, administrację fi rm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Niezależnie od miejsca, firma CBRE dostarcza najwyższej jakości zintegrowane usługi związane z nieruchomościami. Dysponując niezrównaną lokalną wiedzą i doświadczeniem wspartym światową siecią kontaktów, CBRE stale buduje wartość dla swoich klientów.

https://www.cbre.pl

Jesteśmy grupą inwestorów z Opolszczyzny oraz Dolnego Śląska inwestującą w nieruchomości użytkowe. Obecny projekt to 2 budynki biurowe przy głównej ulicy miasta Opola.

http://investinopole.pl/item/krakowska-38/

INTER-CAR OPOLE to Autoryzowany Salon Volvo – oddział Autoryzowanego Dealera Volvo w Bielanach Wrocławskich. Nie jest to tradycyjny salon samochodowy, lecz miejsce ekspozycyjne połączone z kawiarnią w szwedzkim stylu z pięknym tarasem i panoramą miasta. Znajduje się na ostatnim piętrze CH Solaris Center w Opolu. Można tu nie tylko napić się kawy, ale także odbyć jazdę testową wybranym modelem Volvo i je kupić. Dla wygody klientów stworzyliśmy specjalny program obsługi serwisowej (przeglądy gwarancyjne) Door2Door. Przeglądy wykonywane są w Autoryzowanym Serwisie Volvo Inter-Car Bielany w Bielanach Wrocławskich.

http://www.intercar.dealervolvo.pl

Od 1994 r. Kancelaria Meissner & Partnerzy świadczy usługi prawne i podatkowe na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Doradzamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Reprezentujemy ich w sporach sądowych i arbitrażowych w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy. Występujemy również jako ich pełnomocnicy w postępowaniach administracyjnych i administracyjnosądowych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego. Stosowanie prawa podatkowego i optymalizowanie obciążeń podatkowych to dzisiaj klucz do osiągniecia sukcesu w biznesie. Przywiązujemy do tego szczególną uwagę.

http://meissner.com.pl/

CTP jest świadczącą kompleksowe usługi międzynarodową firmą deweloperską specjalizującą się w wykonywaniu zaawansowanych technicznie, spersonalizowanych parków biznesowych i ich zarządzaniu. Klientami CTP są lokalne i globalne firmy rozpoczynające nowe lub modernizujące istniejące strategiczne obiekty inwestycyjne w Europie Środkowej. CTP jest właścicielem CTPark Network, największego zintegrowanego systemu parków biznesowych klasy premium w Europie Środkowej o powierzchni klasy A ok. 4 miliona metrów kwadratowych w 60 różnych lokalizacjach. CTP zatrudnia ponad 260 profesjonalistów, w tym inżynierów i kierowników projektu.

Grupa Hongbo to znany w świecie producent półprzewodników światła, oświetlenia miejskiego, oświetlenia LED wysokiej mocy, a także m.in. oświetlenia tuneli, ogrodów, lamp solarnych i barowych. Zatrudnia ponad 8 tys. pracowników na całym świecie i jest notowana na chińskiej giełdzie. W Opolu powstał zakład produkcyjny grupy – Hongbo Clean Energy Europe, który stanowi pierwszą chińską bezpośrednią inwestycję w Polsce. Fabryka będzie produkować oświetlenie dla domu, oświetlenie miejskie i przemysłowe wysokiej mocy, tunelowe oraz architektoniczne. Grupa Hongbo oferuje wysoką jakość swoich produktów oraz korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

http://www.hongbo.eu/

Patroni medialni