25 kwietnia 2017

Holiday Inn, Polska

TEMAT:

Polska – centrum usług IT dla Europy

Idea

Usługi IT należą do najbardziej pożądanych w XXI wieku na całym świecie. Rozwój teleinformatyki w biznesie jak i w administracji publicznej sprawił, że komputery wykorzystujemy do niemal każdej czynności i na każdej płaszczyźnie działalności operacyjnej. Na co dzień korzystamy z komputerów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych, wyposażonych w tysiące aplikacji i przeróżne systemy operacyjne. Zawody informatyczne, w tym głównie programistyczne należą do najbardziej poszukiwanych w chwili obecnej w Polsce, Europie i na świecie. Już w tej chwili szacuje się, że w Europie brakuje około 200.000 programistów.

O tym jakie usługi IT są obecnie najbardziej pożądane, jakich kadr poszukuje sektor IT, jakich wymaga przestrzeni biurowych i w jaki sposób firmy IT powinny prezentować swoją ofertę porozmawiamy podczas pierwszej konferencji z serii The BSS Tour, organizowanej przez Fundację Pro Progressio w Bydgoszczy.

Konferencja jest kierowana do kadry zarządzającej firm zainteresowanych usługami IT oraz do dostawców usług IT. Jest to doskonałe miejsce do wspólnych rozmów, networkingu i poznania środowiska pracy branży informatycznej.

Forum odbywa się w Bydgoszczy – mieście, w którym branża informatyczna od lat dynamicznie się rozwija i stanowi magnes dla wielu profesjonalistów świata teleinformatyki.

Zapraszamy! Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona.